תלמידים מספרים

לוטם היא שילוב נדיר של תם נעורים וחכמת זקנים. מעיין שופע שלווה מדבקת. מאגר ידע עצום עם סקרנות טרייה ופריכה. הסופרלטיב היחיד שאין לי אנטיתזה להציע עבורו הוא: מלאה, אבל פשוט מ ל א ה שמחת חיים!
שושי דותן
אני מתרגלת יוגה כ-20 שנה והכרתי לא מעט מורים/ות, חלקם במשך שנים ארוכות וחלקן לתקופות קצרות, ואף שכולם/ן היו טובים, לטם היא האהובה עלי מכולן - מקצועית, סבלנית, נעימה, עם יחס אישי ותשומת לבל כל תלמיד/ה, בין אם בסטודיו ובין אם בזום. התרגילים מגוונים ועל אף שתבנית השיעור קבועה, אין אף שיעור שחוזר על עצמו.
ליטל ידין
הגעתי לשיעור הראשון בחשש לא קטן עקב חוסר הנסיון שלי. לטם קיבלה אותי בחיוך מאיר! בעבר הייתי עמוס פחדים וסבלתי מחרדות במשך שנים. כיום, המון בזכות לטם ושיעורי היוגה איתה, אני מרגיש שאני נמצא במקום הרבה יותר שקט וטוב בחיים. אני עובר מסע קסום ותהליך מתמשך של תגליות מרטיטות על עצמי. לטם נותנת לי השראה להיות אדם טוב יותר. קשוב יותר. זה משנה אותי מבפנים ברמה התאית. ועל כך אני מלא הודיה ומקווה שאזכה להמשיך ללמוד איתה עוד הרבה שנים!
אביתר ברנט
כשאני מספרת לחברים שלי שאני עושה יוגה, הם אומרים: "וואי, איזה כיף לך! אני רוצה גם. אבל את חושבת שאני יכול? אני לא גמיש". אחרי ארבע שנים אצל לטם, ובלי שיש לי נטייה טבעית לגמישות, אני לא כל כך מבינה למה גמישות היא תנאי מקדים ליוגה. השיעור הכי חשוב שלמדתי אצל לטם שיוגה זה הקשבה: לשרירים שלי, לעצמות שלי, לנשימה שלי, למיינד שלי, לעצמי. הגמישות שלומדים אצל לטם לא מתבטאת בזה שמצליחים להיראות כמו בייגלה אנושי, אלא ביכולת להתפשר בין העקשנות שלי, בין המקום שאני רוצה להיות בו, או חושבת שאני צריכה להיות בו, לבין המקום שאני נמצאת בו.
לטם סקרנית וכל הזמן נמצאת בתהליכים של למידה: על עוד ניואנסים של יוגה proper, אבל גם על האנטומיה של הגוף ועל שיטות תנועה וטיפול חדשות. זה בא לידי ביטוי בשיעורים - פשוט מרגישים שהם יושבים על בסיס איתן. ואני חווה כל כך הרבה: לפעמים אני ממש רוקדת!
רוני מועלם
לטם היא מורה קשובה, נעימה וחכמה. מלמדת יוגה שהיא דרך חיים. דרך הנינוחות והנשימה, כאילו ללא מאמץ מגלים שהגוף מסוגל להמון וחווים התפתחות מתמדת. ממליצה בחום!
יעל זמיר
התחלתי ללמוד אצל לטם לפני כשנה ואני מודה על הזכות והמתנה המופלאה שקיבלתי. בשיעורים למדתי אט לבנות את ההקשבה לגוף שלי, לתבונת הגוף, להכיר תודה לחסד שהגוף הזה מעניק לנו. ברגעים שונים בחיים, לוקחת רגע אחד לנשום עמוק, להזכיר לעצמי את היכולת להתחבר למרכז שלי, לעצמי, לומדת לצמוח מתוך חיבור פנימי. מוצאת את השיעורים עם לטם למקור הזנה ותמיכה. לטם תמיד שם בעדינות, רכות וביטחון. וגם עכשיו, רגע לפני לידה, מוצאת את עצמי משתמשת ונעזרת בידע , בחכמה ובתבונה הזו.
דבורה עדס
סגירת תפריט